KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12286211

nr 1228 6211

Sven Hellström

(f. 1906), Sverige

Oljemålning, Parkarbete, signerad, mars 1944. Olja på pannå, 46x54

Sven Hellström, svensk målare född i Stockholm 1906.

Utrop:

500 kr

måndag 14 januari 2019
kl 20:57:26

Sven Hellström

Läs mer om Sven Hellström